ETKİNLİKLER


Marka Koruma Grubu

"Ekonomiye güç katmak için marka hakları korunmalı."

25

Feb

Vergi Haftası

Marka Koruma Grubu (MKG), Türkiye’de yaklaşık 17,2 milyar dolar büyüklüğe ulaşan kaçak, taklit ve sahte ürün piyasası nedeniyle ülkemizin 7,2 milyar dolar (yaklaşık 38 milyar TL) vergi kaybına uğradığını açıkladı.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

26

Jan

Dünya Gümrük Günü

Marka Koruma Grubu Sözcüsü Aslıhan Aydınlık, Dünya Gümrük Günü nedeniyle yaptığı açıklamada, Türkiye’nin 2018 yılında sahte, taklit ve kaçak ürün ticaretinden vergi kaybını yıllık 7,2 milyar dolar olarak tahmin ettiklerini bu rakamın bugüne kadar yeni İstanbul Havalimanı’nın yatırım harcamalarına neredeyse eş değer bir büyüklük olduğuna dikkat çekti.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

12

Dec

Marka Konferansı

2000 yılından bu yana düzenlenen MARKA Konferansı, Pazarlama dünyasının trendlerini belirleyen ve markaların geleceğini yapılandıran farklı alanlardan uzman kişileri 12-13 Aralık tarihlerinde Istabul’da buluşturdu.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

28

Nov

Perakende Günleri 2018

Perakende Günleri 28-29 Kasım 2018’de Lütfi Kırdar Kongre Sarayın’da gerçekleşti. Konferansta her yıl sektörün farklı kesimlerinden şirket sahipleri, üst düzey yöneticiler, CEO, genel müdür, yönetim kurulu üyeleri ile diğer yöneticilerden 3000’in üzerinde katılımcı yer alıyor.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

12

Nov

Tasarım Haftası 2018

Desin Week Turkey 12-13 Kasım’da Haliç Kongre Merkezinde gerçekleşti.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

18

Apr

Sürdürülebilir Markalar Platformu

Marka Koruma Grubu, dünyada sürdürülebilir markaları bir araya getiren Sürdürülebilir Markalar Platformu’nun 16-18 Nisan tarihlerinde İstanbul’da yapılan toplantılarına katılarak sürdürülebilirlik için yeni bir iş anlayışı ve marka değeri oluşturmak ve buna ilham vermek konularında markanın önemine dair farkındalık yarattı.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN